Małe Ciche

Małe Ciche to malutka wieś podhalańska na Pogórzu Bukowińskim. Leży nad Filipczańskim Potokiem przy granicy ze Słowacją. Nazwa miejscowości pochodzi od Polany Ciche.

Domek góralski to propozycja dla poszukujących luksusowego i rodzinnego odpoczynku w zdrowym, ekologicznym i pachnącym drzewem domku. Miła atmosfera , duży ogród z grillem z dala od miejskiego hałasu i zgiełku. Wokół domu jest piękny ogród z placem zabaw dla dzieci jak również znajduje się w nim altana umożliwiająca odpoczynek i grillowanie któremu towarzyszy szmer górskiej wody z oczka wodnego.

Mimo swojej małej powierzchni Małe Ciche są bez wątpienia jedną z najpiękniejszym miejscowości w regionie. Zatopiona jest wśród gęstych lasów iglastych i otoczona uwodzicielsko piękną górską przyrodą z niesamowitymi widokami na Tatry. To wymarzone miejsce na wypoczynek tj. pensjonaty, wille, pokoje gościnne, apartamenty, domki, ośrodki wypoczynkowe

W trakcie sezonu zimowego oferujemy dodatkowe atrakcje: kuligi, w domu właścicieli mieszka wykwalifikowany instruktor narciarstwa PZN oraz snowboardu PZS, w pobliżu domu znajdują się 3 ośrodki narciarskie.