Pieniny

Uzdrowisko Szczawnica leży u stóp góry Bryjarki, w sąsiedztwie Pienińskiego Parku Narodowego, w malowniczej dolinie Grajcarka. Ze wszystkich stron wznoszą się górskie zbocza, pokryte iglastymi po obu stronach górskiego wąwozu . Szczawnica noclegi  to doskonały punkt wypadowy do pieszych wędrówek po Pieninach. Zdrojowisko noclegi Szczawnica można się tutaj leczyć i wypoczywać. Czyste górskie powietrze sprzyja skuteczności metod w leczeniu co stwarza dogodne warunki do przyjemnego wypoczynku, poprawy samopoczucia i regeneracji organizmu. Zróżnicowana oferta pozwala na wybór standardu miejsca, a co za tym idzie na wybór ceny pobytu.

Pieniny noclegi to wspaniała baza wypadowa w góry w obrębie Pienińskiego Parku Narodowego w cichym i spokojnym miejscu. Pieniny tanie noclegi to miejsca noclegowe w pokojach  2,2,4,5 osobowymi  wyposażone w Łazienki  telewizor LCD kuchenka elektryczna, lodówka,mikrofala. Pieniny tanie noclegi pokoje za niewiele pieniędzy  z balkonami  znajdujące się z dala od zgiełku ulicy na ogrodzonym, bezpiecznym dla dzieci terenie.

Szczawnica leży w dolinie potoku Grajcarka, dopływem Dunajca. Większa część  terenów miasta znajduje się w obrębie Beskidu Sądeckiego. Szczawnica leży między Pieninami a pasmem Radziejowej
Pieniny pensjonaty w pokojach  2, 3 i 4 osobowe.  Pieniny pensjonaty  pokoje  posiadają  łazienkę oraz telewizor ,  balkony. Do dyspozycji gości a altana oraz grill. Położone blisko potoku Grajcarek i ścieżki Szczawnica-Leśnica. Blisko kolejka krzesełkowa na Palenicę, przystań flisacka. Niedaleko wyciągi narciarskie, trasy turystyczno-rowerowe, zespół rekreacyjno- sportowy.